Individuální

KONZULTACE

Povedu Vás za Láskou a ke změnám života k lepšímu

 • Jste v náročné situaci a nevíte, jak z ní ven?
 • Stojíte na životní křižovatce?
 • Ocitl se Váš partnerský vztah na hranici, za kterou se buď rozpadne nebo se ho podaří zachránit?
 • Vstáváte z postele s nechutí a odporem a snažíte se nenakazit špatnou náladou druhé?
 • Chráníte děti, aby nepocítily, že je rodina v krizi?

Zbytečné trápení

Pokud příliš dlouho trpíte a svoje emoce a negativní prožitky házíte za hlavu, ale i tak se vracejí, může úzkostí a sebeobviňování přibývat. Pocit selhání sám od sebe nezmizí. Možná, že se v myšlenkách nechtěně vracíte do minulosti, abyste našli chyby, které jste udělali a situace si přehráváte, abyste objevili, co byste bývali „měli“ udělat lépe. Minulost se ale změnit nedá – a kruh výčitek a sebezraňování přináší jen další frustraci.

Výčitky a sebezraňování nic nevyřeší

Ať už zažíváte cokoliv, pamatujte: ať už proděláváte rozvod nebo rozchod či postupný rozpad vztahu, a to z jakékoli příčiny, starosti, strachy, nebo cokoliv jiného, nepomůže Vám, když budete dělat věci stejně, jako doteď, když se budete utápět ve smutku a hněvu. Raději vztyčte hlavu a postavte se k problému čelem! Rozhodněte se přestat se vnitřně trápit, abyste zase otevřeli cestu k životní vyrovnanosti a radosti.

Ráda vám s tím pomohu.

Individuální konzultace/terapie

V každém případě, stejně jako jdeme s bolavým zubem k zubaři a nebudeme si jej opravovat sami, i bolesti duše a srdce vyžadují specialistu. Individuální konzultace/terapie je skvělým nástrojem, díky němuž pocítíte podporu. Může se stát Vaším útočištěm.

 • Na individuální konzultaci/terapii se můžete uvolnit a soustředíte se sami na sebe.
 • Můžete projevit negativní emoce – strach, vztek, hanbu, vinu, bezmoc, rezignaci…
 • Nemusíte se starat, zda svými problémy zatěžujete někoho jiného.
 • Můžete se naučit, jak náročné situace překonávat.
 • Pod vedením zpracujete zatěžující emoce a nadměrný stres.
 • Zažijete, jak na depresi, úzkost, pocity bezcennosti a viny.

Specializuji se na téma partnerství

Od roku 1999 pracuji s klienty, a to převážně v tématu partnerství a zdravé sebeláksy.

Jsem průvodkyní s terapeutickým přístupem, od roku 2008 facilitátorkou rodinných a systemických konstelací a od roku 2016 ICF koučkou.

Rozvod a rozchod bolí

Každý rozvod či rozchod je pro ženu a muže bolestivým zážitkem. Pokud se rodina rozpadá, netrápí to ale jen daný pár, zasaženi jsou i ostatní členové rodiny, děti, prarodiče a další příbuzní.

Pravdou je, že rozvod může probíhat i přátelsky, ale i když se to podaří,  jde o sled velmi stresujících událostí. Je třeba přizpůsobit se měnící se životní situaci a naučit se stát navlastních nohou, dokázat žít bez opory druhého.

Rozpad vztahu má vliv na každou oblast života

Když se manželství nebo partnerství rozpadá, můžete se cítit „celí špatně“, jako by se Vám současně rozpadal celý svět. Vztahové frustrace se prolínají do pracovního života nebo podnikání a Vám připadá, že každý kolega už tuší, že máte doma problémy. Dříve jste řešili pracovní otázky rychle a s nadhledem, ale teď znamenají zátěž a silný stres. Problémy se nabalují a ať uděláte cokoli, nedaří se to jako dřív. Cítíte se zahanbeně a připadá Vám, že Vás lidé přestali uznávat jako kompetentní a sebevědomého člověka. Dokonce si sami kladete otázku, kam se Vaše sebevědomí, síla a odvaha ztratily.  

Udělejte něco pro sebe a pro záchranu vztahu

Pokud cítíte, že Váš vztah má naději, nečekejte příliš dlouho. Udělejte pro jeho záchranu maximum. Vždyť naplňující a šťastné vztahy jsou klíčové pro harmonii v dalších oblastech lidského počínání.

Jak na to?

Patříte k lidem, kteří si touto situací procházejí sami? Neradi sdílíte své pocity s rodinou nebo kamarády, z různých důvodů? Možná je prostě nechcete zatahovat do svých osobních problémů. Anebo jste už zažili, že přátelé a rodina nejsou tou záchrannou sítí, jaká Vás podrží.

Pak je řešením promluvit si o tom někým třetím, nezaujatým. Nabízím vám svou individuální konzultaci. Ráda vám budu naslouchat a ukáži vám cestu. 

Párové konzultace

Pokud jste nejen Vy, ale i partner ochotní svou situaci začít řešit, na párové konzultaci se naučíte zvládnout postupné kroky, aby váš společný život nabral nový směr a obrátky. Každá nezodpovězená otázka přijde na řadu a najde svou odpověď. Naučíte se, jak se na to, co řešíte, dívat z jiného úhlu. A především ve spolupráci se mnou zpracujete příčiny, tedy vaše blokující přesvědčení, která stojí za projevy vaší partnerské krize.  

Praktické kroky

Stačí vyplnit objednávkový formulář níže a já se Vám co nejdříve ozvu. Domluvíme se na konzultaci buďto s obrazem - například Viber, WhatsApp nebo Facebook messenger – anebo telefonicky, zašlete SMS.

Na individuální konzultaci mi sdělíte, co konkrétního potřebujete a chcete vyřešit a já Vám vysvětlím, jakou metodou na tématu pracuji a udělám krátkou ukázku. Zjistíme, zda můžeme spolupracovat a pokud ano, společně přijdeme na to, jak postupovat, abychom Vašemu životu a vztahu navrátili smysl anebo jej rozšířili o nové kvality.

Cena

Vstupní individuální konzultace je zcela ZDARMA. Jednoduše se objednejte vyplněním formuláře, je v něm i místo, kam můžete popsat, co si přejete vyřešit. Následné online konzultace jsou účtovány hodinovou sazbou 1600 Kč/ hodina.

Můžete se rozhodnout také pro setkání tváří v tvář, v pracovně v Letňanech (viz foto níže). To je účtováno hodinovou sazbou 1800 Kč/hodina.

Jak konzultace probíhají

Pomocí vzdáleného sezení: 

 • s obrazem - na Zoomu, Skypu nebo sítích (Facebook messenger, Viber, WhatsApp),
   
 • telefonicky, na čísle: 777 343 229. Sem mi prosím v případě zájmu o první sezení zašlete SMS, protože když pracuji, nemusíte se mi dovolat.

Setkání v pracovně v Praze 9-Letňanech:

-termín dohodou.

🌿A nakdy je možné se objednat?

Kdykoli ve všední dny anebo pokud vám vyhovuje víkend, dohodneme se na termínu v sobotu nebo neděli.

Osobní sezení probíhají v příjemném a harmonickém protředí pracovny v Letňanech. ⤵︎

Kdo je Mgr. Hanka Ajasta

Od roku 1999 pracuji s klienty, a to převážně v tématu partnerství a zdravé sebelásky. Jsem průvodkyní s terapeutickým přístupem, od roku 2008 facilitátorkou rodinných a systemických konstelací a od roku 2016 ICF koučkou.

Mohu Vás dovést k vyřešení Vašich obtíží. A pokud se tak rozhodnete, vypěstujete si nové, kvalitní životní návyky. Tím dodáte svému životu nový náboj a směr.

Určitě víte, že nejdůležitějším člověkem je ten, kterého vídáte v zrcadle. Proto, ať už se budeme zabývat jakýmkoli typem vztahu, určitě se podíváme i na vaši sebelásku, sebehodnotu a schopnost postavit se za sebe a prosadit se.

Garantuji vám, že už po první konzultaci pocítíte změny a začnete uvažovat úplně jinak.

Objednat se na konzultaci

⤵︎

Vaše osobní údaje budou použity pouze ke zpracování vašeho dotazu/objednávky.

„„Proč by sis nepřiznal své chyby, když se můžeš napomenout, najít nová řešení a odpustit si?““

Ajasta, soubor výroků "Ajasteon"