NABÍDKA

Zvolte si to, co vás volá...

Terapeutická metoda 

Hluboké odpuštění

Zbavte se své životní zátěže.  Autorská terapeutická metoda na zpracování negativních, blokujících přesvědčení. Obsahuje návod + speciální acutónovou nahrávku.

E-book zdarma

Změňte svůj život k lepšímu

Představím Vám vyzkoušené metody a ukáži Vám, jak nahlížet na životní změny. 

Audio meditace zdarma

Píseň života

Povedu Vás do ticha, do ponoření se sami do sebe, abyste mohli zaslechnout píseň svojí duše.  

Moudrost zdarma

Výroky pro život

Začtěte se do mých krátkých autorských citátů, otázek a mouder. Najděte si chvilku na rozjímání a nalezení myšlenky - světla - pro svůj den, situaci nebo život.  

Osobní konzultace

Mohu Vás dovést k vyřešení Vašich obtíží. A pokud se tak rozhodnete, vypěstujete si nové, kvalitní životní návyky. Tím dodáte svému životu nový náboj a směr.

Systemické a rodinné konstelace

Konstelace odhalí jádro problému, ukáží, co s ním a léčí jej. Je to terapeutická metoda, která mění hluboce zakořeněné programy.

Jak vám mohu pomoci?

  • Jsem detektiv. Zapáleně pátrám po každé stopě, která vás může posunout vpřed žádoucím směrem, abyste vyřešili to, po čem právě „jdeme“.
  • Jsem oddaná procesu vašich (vnitřních a vnějších) změn poté, co se rozhodnete do nich vstoupit. Společně se pustíme do toho, co vás trápí, tíží, tlačí a dotáhneme věci do konce.
  • „Vím, že nic nevím,“ cituji Sokrata. Jak to myslím? Nebudu vám nařizovat, co máte dělat (protože pak byste se stali v lepším případě jakousi mou kopií), ale vytvořím pro vás veškeré podmínky, abyste si přišli na to, jak změnit SVŮJ život k lepšímu. Můžete přestoupit do reality štěstí, vitality a hojnosti.
  • Jsem zkušená, a to jak v oblasti zpracování lidských bolestí, tak i v odkrytí opěrných pilířů života, výstavbě jeho pozitivních prvků a tvorbě nových návyků.
  • Vyléčila jsem dítě v sobě a pochopila, co znamená výrok "Jsme oběti obětí." V terapeutických výcvicích a v procesu sebepozorování jsem zmapovala příčiny rodičovského chování: pramení ze způsobu života předchozích generací, na které měly mj. vliv dvě světové války, dopady politické situace v Evropě a Čechách, komunisty ukradený majetek.

    Všechno má důvod. Stále na sebe vzájemně působíme, psychosociálně se tvarujeme, ať už si to uvědomujeme či ne. Opravdové odpuštění a prominutí rodičům a předchozím generacím je proces. Zahrnuje postupné rozklíčování, prožití a následné pochopení důvodů, proč se to či ono dělo. Díváme se tak do zrcadla sami na sebe a přijímáme jednotlivé stránky své osobnosti.
  • Pochopila jsem, že chci-li najít smysl svého života, žít tvořivě a užitečně a dát sama sobě řád, potřebuji za sebe převzít zodpovědnost. Zmapovala jsem spoustu svých krásných nedokonalostí, integruji je a žiji s novým vnitřním prostorem, psychicky dospěle a opravdově

„Pokud čistíte svou vnitřní zahradu, vytrhejte plevel pečlivě, i s kořeny. Zkratky nefungují.“

Ajasta