E-book zdarma Změňte svůj život k lepšímu

4. KAPITOLA

 Jaká dobrodružství na vás čekají? Příběhy klientů

Hanku Ajastu znám jako koučku a terapeutku, se kterou mimo jiné také spolupracuji na projektech rozvoje lidí. Umí skvěle využívat dovednosti kouče a propojovat je se svoji terapeutickou činností. Hanku bych doporučila především pro její upřímné a laskavé srdce. Hanka vidí a cítí i to, co je za slovy a umí ve své praxi otevřít mysl k sebepoznání. 

Pokud budete chtít poznat více sama sebe, podívat se do svého nitra a naučit se lépe fungovat ve vztazích, podnikání anebo prostě jen být sami sebou, Hanka je tím pravým průvodcem. Určitě se s ní naučíte lépe se v sobě vyznat a najít v sobě laskavost a krásu.

Michaela Karásková, Jednatelka KNO Česko, spol. s r.o.

Všechno, co jsem s paní Hankou zažil, pro mě bylo nové a vůbec jsem nevěděl, že se takto dá s člověkem pracovat. Když ona pracuje s energií a najednou vy tu energii pociťujete a vnímáte, že vám ji může předat. Na každé setkání s Hankou se moc těším.
Jiří KubíkSochař

Bohumila Sládková

Pracovnice v hotelnictví a gastronomii

Kde jsi Hanku Ajastu objevila?

Hanku Ajastu jsem potkala při návštěvě jednoho festivalu v Praze. Moc tyto akce nenavštěvuji, ale zrovinka se mi na tenhle chtělo jít. Zaujala mě Ajasta a její nabídka rituální cesty na Kounovské kamenné řady.

Proč sis pro řešení svých otázek vybrala právě ji?

Nedokážu popsat nebo vysvětlit, proč jsem si vybrala na řešení svých otázek právě Ajastu. Upřímně, mám pocit, že jsme se měly potkat.

Jak ses cítila na sezeních? Jak na Tebe Ajasta působila?

Zpočátku na mě Ajasta působila neutrálně. Až postupem času jsem zjistila, jaká je to skvělá bytost, velmi soucitný a empatický člověk. Je opravdová, nemá žádnou masku. Když jsem byla poprvé na sezení, cítila jsem se, lidově řečeno, jak hromádka neštěstí. A nevím, co jsem si zrovna myslela, asi, že si zaplatím a Ajasta mi řekne to, co chci zrovna slyšet. Byla jsem naštvaná, když mi to neřekla a chtěla jsem se sebrat a jít pryč. Jsem ráda, že jsem to neudělala. Protože pokud na sobě chcete něco změnit, prvním krokem je si to uvědomit.  Z Hanky cítím soucit a chuť pomáhat. Ale rozhodně vás nebude litovat. Snaží se vás tak nějak popostrčit a dodat sílu, abyste zvládli všechno sami, tak, jak máte. 

Kolik konzultací jsi absolvovala?

Absolvovala jsem jednu konzultaci, dále semináře v Divadle Kampa a byla jsem s Hankou na Kounovských kamenných řadách. Řady s Hankou, to pro mě byl až mystický zážitek. Řekla bych o sobě, že jsem docela cestovatel a ráda cestuji po silových místech. Toto je však jediné místo na světě, kam bych nejela sama. A jsem vděčná za to, že jsem si našla vhodného průvodce po Kounovských kamenných řadách a tím je právě Hanka. 

V čem Ti sezení s Hankou Ajastou nejvíce pomohla?

Na otázky, které jsem v tu chvíli potřebovala zodpovědět, se mi odpovědi vždy dostalo. A byl to pro mě vždy skvělý zážitek. Semináře byly dokonale sesynchronizované a velice příjemné.

Co Tě na Hančiných sezeních nejvíce zaujalo?

Pokud někdo předává s vděčností a pokorou, pak je to správně. A u  Ajasty cítím pokoru, vděk a touhu pomáhat.  V její pracovně mě nejvíce zaujala fotka Jeho Svatosti Dalajlámy. Cítila jsem se tam dobře. Stejně tak se mi líbilo prostředí seminářů, v Divadle Jaroslava Duška, protože Kampu mám moc ráda.

Doporučila bys Ajastu svým známým nebo přátelům či rodině?

Ajastu bych doporučila všem, kteří se nebojí na sobě pracovat a těm, kteří zrovinka něco řeší a potřebuji nějak nasměrovat a objevit v sobě tu pravou sílu.

Hanku jsem poznala v roce  2016 prostřednictvím svého přítele, nyní již manžela, který s ní v té době delší čas spolupracoval. Za tuto dobu jsme společně řešily mnoho témat. Velmi mi pomáhala v těhotenství, kdy jsem byla nucena čelit velkému psychickému tlaku. Jsem přesvědčena, že právě díky spolupráci s Hankou vše proběhlo bez komplikací a narodil se nám úžasný syn.

Dalším tématem bylo onemocnění mojí maminky a jeho přijetí. A mnoho, mnoho jiného. Na počátku naší spolupráce byla pro mě Hanka koučem, se kterým jsem mohla řešit různá témata. Dnes je pro mě a pro celou moji rodinu také skvělou přítelkyní.

Každé sezení s Hankou je pro mě úžasné tím, že více poznávám sama sebe, dokážu se lépe vyznat ve svých pocitech a dále s tím pracovat.

Mám k Hance velkou důvěru a velice si cením její srdečnosti a laskavosti. Ať řešíme jakékoli téma, vždy se cítím dobře, protože Hanka je velmi vnímavá.

Spolupráci s Hankou mohu z celého srdce doporučit.

Mgr. Eva Škábová, právník, advokát