🌹Kvantový květ – tvorba v kvantovém poli 2 díl🌹

16. listopadu 2019, 10 – 19 hodin

Jsem hluboce vděčná za pokrok, který vidím na účastnících kurzu, kvanterech.  Před měsícem jsme spolu strávili informacemi a prožitky nabitý den a dnes přišli znovu, připravení, angažovaní a otevření.

Dařilo se nám trénovat práci ve více otevřeném elektromagnetickém poli srdce.

Jedním z úhelných kamenů dne se ukázal fakt, jak nesmírnou hodnotu má hluboké vlastní rozhodnutí. Z hloubi duše, ze dna srdce… Bez tohoto opravdového vnitřního „Ano!“ se přeměny nedají nastartovat! To, co děláme my sami, za nás nemůže udělat nikdo jiný…

Vím, že za svobodu se platí, někdy vědomím „odlišnosti“ – které nás ale více ukazuje v naší jedinečnosti – jindy objevem, že  mystická transformace se nám stává vášní, měnící naše životní paradigma.

Cítím se naplněná a šťastná. Děkuji Všemu a všem!

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

A jak se na konci kurzu cítili kvanteři? Většina z nich si chtěla své komentáře více promyslet, takže tady a teď mi na otázku, co si z kurzu berou s sebou, odpověděli pouze dva:

Věruška: Dalo mi to nové možnosti, rozsah toho, o čem jsem neměla ani ponětí. I když se dané oblasti věnuji dosti dlouho, poznatky z dneška jsou pro mě novinka.

Marek: Kurz mi dal pochopení, příležitost a růst.

Těším se na další ohlasy přítomných, jsme domluveni, že se mi ozvou mailem. Mají své úkoly 🙂 a jsou odhodlaní práci v poli srdce trénovat.

Hana Ajasta
Průvodce životními změnami
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů