🐉 Na křídlech draka I. část

Vážení a milí 😊

10. února jsme vstoupili do nového dvacetiletí: zahájil jej lunární rok ve znamení Dřevěného Draka.

Přilétá na křídlech příležitostí.

Jako žádné jiné znamení nás Dřevěný Drak vyzývá: „Zasejte semínka vašich nejhlubších tužeb…  pozorujte, jak kousek po kousku rostou… Rozvíjejte vaši každodenní realitu.“

Přejete si dozvědět se, jak vás může potenciál Dřevěného Draka povznést? A současně na co si dát bacha? Pokud ano, čtěte dál 😊 Letošní rok nám nabízí revoluci i evoluci ve všech oblastech našich životů. A když odhalíme tu pravou charakteristiku frekvencí roku, pomyslně tím získáme telefonní číslo Dřevěného Draka 2024: spojence, který je na příjmu 24/7 – a my mu můžeme kdykoli zavolat.

🐲 Jaké je hlavní poselství Dřevěného Draka 2024?

Říká nám: „Jsem poslem vnitřních i vnějších proměn; jsem evoluce i revoluce.“

💐 Já a Draci

Možná si někteří z vás pamatují, že jsem se v celkem dlouhém období svojí milované činnosti věnovala zážitkovým, mystickým seminářům s naladěním se na Dračí energie. Akce probíhaly vždycky několikrát měsíčně, v Praze. Proč jsem je pořádala? Odpovědi jsou dvě: racionální a spirituální. Podle mě se doplňují; a podle vás?

🌿 racionální důvod k Dračím seminářům: probouzet nás do skutečné velikosti (my Češi ji bohužel umíme popírat, až moc dobře se dovedeme shazovat, ponižovat a obviňovat) – pomoci rozdmýchat v každém z přítomných vnitřní oheň života (Drak jako symbol životodárné sexuální síly) – pomoci s psychohygienou (součástí seminářů byly dechové meditace a opět, symbol Draka je na místě – je to bytost s pořádnými plícemi a dechem, plným ohně – nebo ledu 😊 );

🌿 spirituální důvod k Dračím seminářům: teď to bude znít jako pohádka, tak k tomu tak prosím přistupte (anebo ne, podle vašeho založení 😊 ). Mám svého Draka; je to jeden z mých spirituálních Strážců a Ochránců. A k seminářům mě dovedl právě on. Co píšu tyto řádky, kouká na mě (vidím ho vnitřním zrakem, nezhmotňuje se, to můj mozek přece jen špatně snáší) a ptá se: „Už Tě napadlo, že bys mohla letos v seminářích pokračovat?!“ Někdy je trochu netrpělivý; a já pomalá 😊, ale věří ve mně; ví, že mi věci nakonec dojdou. (Kdyby ne, žďuchne do mě a já se vzpamatuju.)

🌲 Letošní Drak je Dřevěný: co znamená element Dřevo?

Především zemitost a uzemnění: jako nádherný, mohutný a prastarý strom, s kořeny hluboko v zemi. Vyzývá nás: „Prorazte vaše omezení, jako já prorážím hlínu… Udělejte pro svůj růst, co můžete. Dosáhněte na sluneční světlo vašeho potenciálu!“

To znamená, že letos se chaos setkává s kontrolou: to vede k tvorbě a zhmotnění našich cílů, vizí a záměrů. Ideální doba, abychom usedli – znovu a hluboce se propojili s jádrem sebe sama – a nalezením Esence vnitřní moci umožnili svým záměrům vzlétnout – a letět!   

Co znamená symbol Draka a co nám přináší Drak 2024?

Drak jako takový je mystickým symbolem moudrosti, moci, velikosti… a tak od něj můžeme načerpat pravé vědomí si sebe sama (vědomé sebevědomí) – a také ctižádost. My Češi máme někdy pocit, že se za své ambice „musíme“ skoro omlouvat; anebo je naopak přeháníme až do ješitnosti; což jsou dvě strany téže mince. Není to škoda?? Esenciálně je ctižádost prostě – ctižádost; nevyžaduje vychýlení osobnosti. Umíme-li předmět ambicí současně vypouštět – aby se mohl zhmotňovat – jsme na správné stopě seberealizace.

Drak 2024 nás povzbuzuje: „Objevte a naplno přijměte svoji jedinečnost!! Vnímáte-li zprávy z jemněhmotných světů a dimenzí, přijímejte je jako podporu na cestě opravdovosti: autentického vyjádření sebe sama!“

❗️ …ehm… můj Drak říká právě teď:

„Dnes už dost. Pokračování příště!“ Usmívá se a mrká na mě – a na vás 😊

💚 Možná o tom víte – taky jsem to často zmiňovala na seminářích – Draci milují radost a smích. I když je jejich humor někdy pro lidi trochu zvláštní – může být hodně o nevinnosti, podobně, jako když se smějí a smějí děti – vnímat jej přináší uvolnění a rozsvěcí v nás jádro vnitřní radosti. Jsem ráda, že se s vámi dnes loučím právě v tomto duchu.

❣️ A příště vám napíšu o třech hlavních pilířích roku 2024. Chcete? Věřím, že aspoň někteří z vás se na text těší, jako já. Nikdy nevím, co přesně budu psát, než začnu – a pak je pro mě výsledek překvapením 😊 Tvorba jako taková – ať už tvoříte cokoli – skutečně stojí za to.

S úctou k lásce a radostí ze života

Hanka Ajasta 🍀

Hana Ajasta
Průvodce životními změnami
Komentáře
 1. Lenka Dostalová napsal:

  Adži děkuji za krásný článek o drakovi. Jsem Tvá klientka, která lační po změně svého života k lepšímu, která touží po neustálém duchovním a osobním růstu. Těším se na semináře o drakovi. Drak bude tedy můj další pomocník na mé cestě k sobě samé.

  • Hana Ajasta napsal:

   Milá Lenčo 🙂

   to jsem moc ráda, že Tě Drak inspiruje.
   Skutečně ho můžeme mít jako parťáka v osobním i spirituálním růstu.
   Líbí se mi, že zmiňuješ semináře; protože na ně taky dostávám chuť.
   Nechám se vést 🙂 a něco se vyvrbí.

   Ajasta

 2. Janka Šrutková Jennie napsal:

  Ano, souhlasím – od začátku roku Dřevěného Draka cítím, že něco v atmosféře se změnilo: přicházejí nové možnosti. Rok Draka nás vyzývá, abychom prohloubili svoje sebepoznání. Cítím, že opravdu silněji toužím dosahovat svých přání a následovat svoje sny. Energie roku mi k tomu dodává chuť i odvahu.

  • Hana Ajasta napsal:

   Blahopřeji, Janinko 🙂

   Pojďme se ještě podívat, jak semínko vytouženého přání zasít.
   Prvním krokem je uvědomit si, co je to, co opravdu chceme. Jaký je to sen, který jsi ještě nepojmenovala nebo nerealizovala? To, co chceš, je v souladu s tím, co potřebuješ?
   Druhým krokem je dát snu prostor a čas, aby mohl vzkvétat.
   Třetím krokem je pěstovat semínko tím, že budeš denně dělat malé kroky směrem k jeho naplnění.

   Těším se, Janinko, že budeš sdílet, jaké semínko přání jsi zasadila a jakými dílčími činy se o něj staráš. Případně mi napiš na mail info@ajasta.cz
   Jsem zvědavá, jak se budou Tvé sny zhmotňovat a obohatí Tvou každodenní realitu 🙂

   Vždy je užitečné znovu si připomenout, že máme moc tvořit svůj život. A letošní rok, rok Draka, podporuje vyjádření moci, moudrosti a velikosti a je i symbolem ctižádosti; a to je soubor impulzů, který se nebojme přijmout a zužitkovat.

 3. Lenka Dostalová napsal:

  Dřevěný Drak je znamení plné moci, moudrosti a velikosti.
  Když jej vezmeme jako symbol, motivuje nás k realizaci nejhlubších tužeb. K sebepoznání, poháněnému touhu jít za svými sny.

  • Hana Ajasta napsal:

   Ano, Leni 🙂 – letos je a bude důležité udělat si vnitřní revizi, znovu se zeptat sebe sama:
   – po čem doopravdy toužím?
   – kdybych byla na konci života – u čeho bych hluboce litovala, že jsem to neudělala?

   Mocné otázky zintenzivňují kontakt s nitrem; a připravují půdu pro autentické odpovědi.
   Symbol Dřevěného Draka podporuje to, co je opravdové.

 4. Lucie Hejdova napsal:

  Velice doporučuji.Vystizne pravdivé laskavě ojediněle pravé nadherne

  • Hana Ajasta napsal:

   Děkuji Ti, Lucinko… za to, že píšeš z hloubi sebe… sděluješ z místa svojí pravosti…
   Jak vyživující… jako proud horské bystřiny… svěží vítr v korunách stromů s novými listy… louka, co se zazelenala příchodem jara… a chystá se rozsvítit slunci pampelišek… a čistotou sedmikrásek.

 5. Lucie Hejdova napsal:

  Milující pokorné.vyzarujici pravé světlo silné

 6. Lucie Hejdova napsal:

  Jemnné harmonizujiicii vedené přímo do pravdy kdo jsme pod snem nebo za snem jak je vám prijemnejsi

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů